III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś, kolejny raz, przeżywamy w Kościele Niedzielę Biblijną, którą rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Kościół nam przypomina, jak ważną dla każdego z nas powinna być lektura Biblii. Zachęcamy i zapraszamy do rodzinnego czytania.

2. Poczynając od dzisiejszej niedzieli, wszystkie dzieci kl. III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszam wraz z rodzicami na spotkania po Mszy Św. o godz. 12.30. Dzieci proszę o konieczną obecność.

3. Młodzież, która od stycznia planuje rozpoczęcie Kursu Przedmałżeńskiego, proszę na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 18.00.

4. W piątek po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich serdecznie zapraszam.

5. W przyszłą niedzielę na godz. 17.00 zapraszam na katechezę przygotowującą do przyjęcia sakramentu Bierzmowania młodzież kl. II z gimnazjum. Młodzież proszę o konieczną obecność.

6. Za dwa tygodnie, w niedzielę 29 kwietnia, dzieci kl. III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. podczas Mszy Św. o godz. 15.00, będą przeżywały dzień odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Dzieci, rodziców oraz rodziców chrzestnych prosimy o konieczna obecność.

7. Moi drodzy! W drugi dzień świąt, zbieraliśmy ofiary na potrzeby KUL-u, zebraliśmy 1.511 zł., natomiast w ub. niedzielę zbieraliśmy na tacę ofiary przeznaczone na dzieła charytatywne naszego diecezjalnego „Caritas”. Zebraliśmy 1.675 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.