Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.07.2020 r.

  1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. W naszej parafii, Msze Św. niedzielne są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Godzinki ku czci N.M.P. o godz. 8.30.
  2. W dzisiejszą niedzielę, przypada I Niedziela Miesiąca, niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, asystę kościelną i naszych strażaków.
  3. W piątek, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę przypada święto Św. Benedykta Opata, patrona Europy. Msze Św. o godz. 16.00, 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy w intencji Europy, serdecznie zapraszamy.
  5. Moi Drodzy! W przyszłą niedzielę przypada II tura wyborów prezydenckich. Zatroszczmy się o to, by czynnie uczestniczyć w wyborach. To demokratyczna odpowiedź na pytanie: jaką chcemy mieć Polskę? Jaka ma być nasza Ojczyzna? Nie marnujmy naszego głosu, nie chciejmy, aby wybierano bez nas. Zachęcam Was i zapraszam do udziału w wyborach.
  6. W każdą sobotę lipca, jest możliwość załatwiania spraw cmentarnych. Lipcowa wymiana dokumentów dotyczyć będzie głównie sektorów B1, B2 i B3. W zakrystii jest możliwość zapisywania się na konkretną sobotę i godzinę. Bardzo serdecznie zapraszam.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.