Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo Wypominkowe jest odprawiane w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Jutro przypada 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych rodakach, którzy zginęli w Powstaniu, broniąc wolności naszej Ojczyzny.
  4. We wtorek możemy zyskać odpust zupełny zwany „Porcjunkuli”. Aby uzyskać łaski tego odpustu, należy nawiedzić katedrę, konkatedrę lub kościół parafialny i tam pobożnie odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  5. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00.
  6. W sobotę przeżywać będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. o godz. 16.00 i 17.00. Do udziału we Mszy Św. serdecznie wszystkich zapraszam.
  7. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Bardzo serdecznie zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i naszych strażaków.
  8. W tym roku w naszej parafii przeżywać będziemy Misje Parafialne. Rozpoczniemy je w niedzielę 16 października. Trwać będą cały tydzień. Niebawem na plakatach przed kościołem jak również i na stronie parafialnej będziemy mogli się zapoznać z programem. Program, będziemy się również starali, by znalazł się w każdej rodzinie.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.