Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2023r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w naszej parafii w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszam wszystkich ministrantów, sypaczki, bielanki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.
  4. Jutro, w poniedziałek, przypada święto Św. Tomasza Apostoła. Msze Św. ze święta o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  5. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego możliwość adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00. Serdecznie Wszystkich zapraszam.
  6. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary które złożymy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję.
  7. W niedzielę 18 czerwca po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieraliśmy ofiary na utrzymanie naszej parafii Św. Augustyna w Sierra Leone. Zebraliśmy na ten cel 494 zł i 50 gr. Wszystkim za życzliwe wsparcie i pomoc dla tej parafii z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  8. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Wymiana dotyczy sektorów C, D, E i F. Można zapisywać się w zakrystii.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.