Bierzmowanie

W piątek 5 stycznia 2018 r. w naszej parafii podczas wieczornej Mszy Świętej odbyło się Bierzmowanie młodzieży, która wytrwale przygotowywała się do tego sakramentu w ostatnim czasie.
Serdecznie dziękujemy ks. proboszczowi Dariuszowi Dębińskiemu za trud i wytrwałość w przygotowaniu młodzieży, samej młodzieży za świadectwo wiary, dojrzałość i gotowość do przyjęcia sakramentu, a Jego Ekscelencji księdzu biskupowi Markowi Solarczykowi za odprawieni uroczystej Mszy Świętej, homilię oraz udzielenie młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

Fot. Zbyszek Podlasek