Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.10.2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XVI Dzień Papieski. Z tej racji, po wszystkich Mszach Św. przed kościołem, zbierać będziemy ofiary do puszek na stypendia dla najzdolniejszych dzieci wywodzących się z biednych rodzin. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękujemy. Bóg zapłać.
 2. Również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i dla ich rodziców. Rodzice spotkanie mieć będą ze mną w kościele, a dzieci z P. Katechetką w sali obok kaplicy. Zarówno dzieci jak i rodziców proszę o konieczną obecność.
 3. W piątek przypada święto Edukacji Narodowej. W naszym kościele o godz. 8.00 Msza Św. w intencji dyrekcji, nauczycieli, wszystkich pracowników naszej szkoły, nauczycieli i pracowników przedszkoli, uczniów szkoły oraz rodziców i opiekunów. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
 4. Również w piątek 14 października ale o godz. 20.00 spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam.
 5. W sobotę o godz. 15.00 poświęcenie kapliczki w Małkowie. Społeczność Małkowa serdecznie zapraszam. Jeśli pogoda pozwoli, to będzie również Msza Św. przy kapliczce.
 6. Trwa październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawiane są zawsze po Mszy Św. We czwartek po Mszy Św. o godz. 8.00 w pozostałe dni tygodnia (łącznie z niedzielą) po wieczornej Mszy Św. Do udziału w nabożeństwach różańcowych wszystkich serdecznie zapraszam. W tym tygodniu, bardzo serdecznie proszę o poprowadzenie różańca:
  1. dziś – Koło Różańcowe z Choin,
  2. w poniedziałek – uczniów gimnazjum,
  3. we wtorek – uczniów kl. IV,
  4. we środę – uczniów gimnazjum,
  5. w piątek – uczniów kl. VI,
  6. w sobotę – scholę młodszą,
  7. w przyszłą niedzielę – Koło Różańcowe z Cisówki.
 7. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla młodzież szkół ponadgimnazjalnych, którzy rozpoczynać będą przygotowanie do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o konieczną obecność.
 8. Można już zgłaszać naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki. Karty wypominkowe znajdziemy na stoliku obok gazet.
 9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka. W dzisiejszym numerze naszego tygodnika “Idziemy” bardzo serdecznie polecam wiele ciekawych artykułów.