II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Msze Św. w/g porządku niedzielnego. Na Mszę Św. o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci. Po Mszy Św. dla dzieci specjalne błogosławieństwo.

2. Również dzisiaj ale po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie osób planujących wyjazd pielgrzymkowy do Ziemi Świętej w październiku. W spotkaniu będzie uczestniczył przedstawiciel biura, z którym planujemy wyjazd. Wszystkich proszę o obecność.

3. W przyszłą niedzielę, 15 stycznia po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. oraz dla ich rodziców. Wszystkich proszę o obecność.

4. Również w niedzielę 15 stycznia, ale po Mszy Św. o godz. 17.00, rozpoczęcie tegorocznego Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam.

5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu gościli nas w swoich domach z wizytą duszpasterską. Bóg zapłać Wam moi drodzy za życzliwe przyjęcie. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary przekazane na rzecz parafii i bardzo sprawnie zorganizowany transport.

W tym tygodniu, chcielibyśmy z wizytą duszpasterską odwiedzić kolejne rodziny:
– w poniedziałek 09 stycznia, chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika zamieszkujących przy ulicy Nadrzecznej od n-ru 1 do n-ru 17( tylko po stronie nieparzystej), początek wizyty od godz. 18.30;
– 10 stycznia we wtorek – mieszkańców ulicy Nadrzecznej od n-ru 2 do n-ru 18( tylko po stronie parzystej), początek wizyty od godz. 18.00;
– 11 stycznia we środę – mieszkańców ulicy Nadrzecznej od n-ru 20 do n-ru 38(tylko po stronie parzystej) początek wizyty od godz. 18.00;
– 12 stycznia we czwartek – mieszkańców Kątów Goździejewskich ( tej części obok Walercina) i ulicy Południowej – początek wizyty od godz. 18.00 na Kątach Goździejewskich;
– 13 stycznia w piątek – mieszkańców Kątów Goździejewskich (tzw. Góreczka) – początek wizyty od godz. 18.30 oraz ul. Słonecznej w Pustelniku, początek wizyty od godz. 18.00;
– 14 stycznia w sobotę – chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Łęki i Gorzanki. Początek wizyty od godz. 9.00.

W następnym tygodniu – od 16 stycznia, chciałbym odwiedzić:
– w poniedziałek 16 stycznia – mieszkańców ul. Warszawskiej ( n-ry 1 i 3), ulicy Wąskiej oraz mieszkańców Goździówki, którzy zawsze przyjmowali po kolędzie i od Goździówki będę zaczynał, początek wizyty od godz. 18.00;
– we wtorek 17 stycznia – mieszkańców ul. Warszawskiej (od n-ru 2 do n-ru 30) – tylko po stronie n-rów parzystych, początek wizyty od godz. 18.30;
– we środę 18 stycznia – mieszkańców ul. Warszawskiej (od n-ru 34 do n-ru 40A), początek wizyty od godz. 18.30;
– we czwartek 19 stycznia – mieszkańców ul. Warszawskiej od n-ru 11 do n-ru 27, początek wizyty od godz. 18.00;
– w piątek 20 stycznia – jeden z nas odwiedzi mieszkańców ul. Warszawskiej od n-ru 31 do n-ru 39, oraz mieszkańców Kątów Goździejewskich I (te domy, które są przy ul. Warszawskiej); początek wizyty od godz. 17.00, drugi z nas odwiedzi mieszkańców Cięciwy – początek wizyty od godz. 17.00 i trzeci z nas odwiedzi mieszkańców ulic Jaskółki a później Spacerowej; początek wizyty od godz. 18.30;
– natomiast w sobotę 21 stycznia odwiedzimy mieszkańców Kątów Goździejewskich I (jeden z nas rozpocznie od ul. Słonecznej a drugi od strony Góreczki), trzeci odwiedzi mieszkańców Poręby.