Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co zdziałali i czego nauczali. A On rzekł do nich: «Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco». Tak wielu bowiem przychodziło i odchodziło, że nawet na posiłek nie mieli czasu.
Odpłynęli więc łodzią na pustkowie, osobno. Lecz widziano ich odpływających. Wielu zauważyło to i zbiegli się tam pieszo ze wszystkich miast, a nawet ich wyprzedzili. Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum. Zlitował się nad nimi, byli bowiem jak owce nie mające pasterza. I zaczął ich nauczać o wielu sprawach.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.02.2017 r.

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Bezpośrednio po wieczornej Mszy w. o godz. 17.00, katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam na Mszę Św. a później na spotkanie.

2. We środę przypada święto Katedry Św. Piotra Ap. Zapraszam Wszystkich do udziału we Mszy Św. W tym dniu, możemy uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie naszej katedry lub konkatedry.

3. W piątek, po Mszy Św. o godz. 17.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

4. W dni powszednie lutego są jeszcze wolne intencje mszalne. Osoby, które chciałyby zarezerwować intencję zapraszam do zakrystii.

5.Bardzo serdecznie chciałbym podziękować indywidualnym ofiarodawcom, za ofiary złożone na remont naszych organów. Bóg zapłać za życzliwą pamięć.