Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.02.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Bezpośrednio po wieczornej Mszy w. o godz. 17.00, katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam na Mszę Św. a później na spotkanie.

2. We środę przypada święto Katedry Św. Piotra Ap. Zapraszam Wszystkich do udziału we Mszy Św. W tym dniu, możemy uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie naszej katedry lub konkatedry.

3. W piątek, po Mszy Św. o godz. 17.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

4. W dni powszednie lutego są jeszcze wolne intencje mszalne. Osoby, które chciałyby zarezerwować intencję zapraszam do zakrystii.

5.Bardzo serdecznie chciałbym podziękować indywidualnym ofiarodawcom, za ofiary złożone na remont naszych organów. Bóg zapłać za życzliwą pamięć.