Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Ad Gentes. Po wszystkich Mszach Św. zbierać będziemy do puszek ofiary na pomoc dla misjonarzy.

2. Bezpośrednio po wieczornej Mszy w. o godz. 17.00, katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam na Mszę Św. a później na spotkanie.

3. Również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci z kl. III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. oraz dla ich rodziców. Zarówno dzieci jak i rodziców proszę o konieczną obecność.

4. Nabożeństwo Gorzkich Żali zarOwno dzisiaj jak i w każdą Niedzielę Wielkiego Postu, bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 11.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.

5. Od najbliższego czwartku rozpoczynamy nasze tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Zakończymy je w niedzielę 19 marca. Prowadzić je będzie O. Maciej Ziemba z zakonu O. Dominikanów. Porządek Rekolekcji będzie następujący: we czwartek 16 marca i w piątek 17 marca, Msze Św. z naukami dla dorosłych będą o godz. 8.30, 17.00 i 19.00. Msze Św. szkolne o godz. 10.00 i 11.30. Spowiedź tylko we czwartek i w piątek rano od godz. ok. 8.00 a po południu od godz. 16.30. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w piątek o godz. 11.00, Droga Krzyżowa dla dorosłych również w piątek bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 17.00 ( czyli ok. godz. 18.15). W sobotę 18 marca, Msze Św. z naukami dla dorosłych o godz. 8.30, 16.00 i 18.00. Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej i młodzieży gimnazjalnej o godz. 10.00. W niedzielę 19 marca zakończenie Rekolekcji. Na Mszę Św. o godz. 9.00 zapraszamy szczególnie młodzież, na godz. 11.00 dzieci ze szkoły podstawowej i rodziców, na Mszę Św. o godz. 12.30 zapraszamy dorosłych i na 17.00 również zapraszamy dorosłych. Taca z niedzieli 19 marca będzie naszym darem za czas rekolekcji na potrzeby zakonu O. Dominikanów.

6. W dniach Rekolekcji są jeszcze wolne intencje. Osoby które chciałyby zarezerwować intencje zapraszam do zakrystii.

7. Nasza parafia organizuje wyjazd do Czerwińska na Misterium Męki Pańskiej. Wyjazd będzie miał miejsce w niedzielę 02 kwietnia o godz. 7.30. Koszt wyjazdu 45 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Osoby chętne mogą się zapisywać w zakrystii.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.