Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.05.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Porządek Mszy Św. dzisiaj, jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo majowe. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

2. Również dzisiaj ale po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. III, przygotowujących się do I Komunii Św. Rodzice spotkanie mieć będą w kościele a dzieci w sali. Zarówno rodziców jak i dzieci proszę o konieczną obecność.

3. Z racji zakończenia tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, ofiary które złożyliśmy dzisiaj na tacę, przeznaczone są na utrzymanie naszego Wyższego Diecezjalnego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i pomoc serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!

4. We wtorek przeżywać będziemy uroczystość Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Do udziału we Mszy Św. serdecznie zapraszam.

5. Również we wtorek, o godz. 19.00 będzie majówka w Cisówce przy kapliczce. Rozpoczniemy ją o godz. 19.00 Mszą Św. w intencji mieszkańców wsi, a później odśpiewamy litanię do Matki Bożej. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

6. Trwa maj – miesiąc Maryi. Nabożeństwa majowe są odprawiane w naszym kościele zasadniczo po Mszy Św. o godz. 18.00. Wyjątkiem są czwartki, kiedy nabożeństwo majowe będzie odprawiane po Mszy Św. o godz. 8.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

7. W najbliższą sobotę 20 maja o godz. 10.00 spowiedź dla dzieci z racji Rocznicy I Komunii Św. oraz dla rodziców i bliskich dzieci rocznicowych. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

8. Rocznica I Komunii Św. będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę 21 maja podczas Mszy Św. o godz. 9.00.

9. Natomiast w następną niedzielę 28 maja po Mszy Św. o godz. 12.30 odbędzie się piknik różańcowy. Już dzisiaj wszystkich miłośników różańca serdecznie zapraszam. Wspólnota różańcowa zaprasza też pozostałe wspólnoty parafialne: schole, bielanki, ministrantów, Oazę, jak również wszystkich chętnych do udziału w pikniku. Serdecznie zapraszamy.

10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.