Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

2. Z racji I Niedzieli Miesiąca, po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja Eucharystyczna. Zapraszam bardzo serdecznie ministrantów, sypaczki, bielanki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej, strażaków.

3. Jutro przypada święto Św. Tomasza Apostoła. Do udziału we Mszy Św. i wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

4. W piątek przeżywać będziemy I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Po Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

5. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.