Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

2. We wtorek przypada święto Św. Benedykta, patrona zjednoczonej Europy. Do udziału we Mszy Św. i wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

3. W najbliższy piątek przypada dzień imienin naszego Pasterza Diecezji, ks. Arcybiskupa Henryka Hosera. Pamiętajmy o Nim w naszych codziennych modlitwach.

4. W piątek po Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.