Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Msze Św. dzisiaj, jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

2. We wtorek święto Św. Jakuba Apostoła. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszamy.

3. We środę wspomnienie Św. Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny i ziemskich dziadków Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy a zaproszenie kierujemy szczególnie do wszystkich dziadków.

4. W piątek po Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę 30 lipca, po wszystkich Mszach Św. przed kościołem, poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary które przy tej okazji złożymy, przeznaczone są na zakup pojazdów dla naszych misjonarzy. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc i ofiary na zakup relikwiarzy, obrazu Św. Siostry Faustyny i sprowadzenie relikwii Św. Św. Faustyny i Jana Pawła II. Powoli przybywa składanych ofiar. Bóg zapłać za życzliwą pamięć.

7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content