Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

2. W dzisiejszą niedzielę 30 lipca, po wszystkich Mszach Św. przed kościołem, poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary, które przy tej okazji złożymy, przeznaczone są na zakup pojazdów dla naszych misjonarzy. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

3. We wtorek przypada 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy w tym niesamowitym zrywie, oddali swe życie za wolność naszej Ojczyzny.

4. We środę 02 sierpnia możemy uzyskać odpust zupełny zwany Porcjunkuli nawiedzając katedrę, konkatedrę bądź nasz kościół parafialny. By uzyskać odpust zupełny, potrzebny jest stan łaski uświęcającej i odmówienie modlitw Ojcze nasz oraz Wierzę w Boga.

5. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w tym dniu będą odprawiane w naszej parafii według zwykłego, niedzielnego porządku.

7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.