Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – 06.08.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w są odprawiane w naszej parafii według zwykłego, niedzielnego porządku.

2. Z racji I Niedzieli Miesiąca, po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy ministrantów, bielanki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i naszych strażaków.

3. We środę przypada święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein, patronki Europy. Do udziału we Mszy Św. i wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

4. We czwartek przeżywać będziemy święto Św. Wawrzyńca – diakona i męczennika.

5. W piątek po Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

6. Na piątek 18 sierpnia na godz. 19.30 bardzo serdecznie zapraszam całą Radę Parafialną oraz wszystkich Państwa Sołtysów ze wszystkich wiosek naszej parafii. Omawiać będziemy przygotowania do nawiedzenia naszej parafii przez NMP w kopii cudownego obrazu Jasnogórskiego. Spotkanie odbędzie się w sali w kościele. Wszystkich bardzo proszę o obecność.

7. W kruchcie przy wyjściu z kościoła jest wyłożona Księga Trzeźwości. Trwa sierpień, miesiąc trzeźwości narodowej. Naszym wpisem, ochotnym sercem, odpowiedzmy na apel Episkopatu. Ratujmy naszą Ojczyznę.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.