XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez mieszkańców Walercina dziś o godz. 17.00. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

2. Jutro przypada wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej i 39 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Papieża – Polaka Świętego Jana Pawła II. W naszych modlitwach podziękujmy Panu Bogu za ten wielki, epokowy pontyfikat.

3. We środę przypada święto Św. Łukasza Ewangelisty. Do udziału we Mszy Św. i wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień Misyjny. W kościele polskim rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary, które złożymy w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone są na dzieła misyjne.

5. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie zawsze po Mszy Św. a w niedzielę o godz. 17.00. W tym tygodniu, bardzo proszę o poprowadzenie różańca:
Poniedziałek 16.10. – kl. III Gimnazjum
Wtorek 17.10. – Bielanki
Środa 18.10. – Nauczycieli i pracowników „Doliny Muminków”
Czwartek 19.10.
Piątek 20.10. – kl. III
Sobota 21.10. – scholę starszą
Niedziela 22.10. – mieszkańców Goździówki
W następnym tygodniu bardzo proszę o poprowadzenie różańca:
Poniedziałek 23.10. – kl. II Gimnazjum
Wtorek 24.10. – kl. II
Środa 25.10. – kl. IVa
Czwartek 26.10.
Piątek 27.10. – Oazę
Sobota 28.10. – mieszkańców Cisówki
Niedziela 29.10. – mieszkańców Choin

6. Już możemy zgłaszać naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki.

7. Są jeszcze do nabycia płyty DVD z filmem z uroczystości nawiedzenia. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.