Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

II NIEDZIELA ADWENTU – 10.12.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00

2. Również dzisiaj, po wszystkich Mszach Św. zbierać będziemy do puszek ofiary na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

3. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30, spotkanie młodzieży kl. I i II ponad gimnazjalnych przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o konieczną obecność.

4. Od dzisiejszej niedzieli w kruchcie przy wyjściu z kościoła, u ministrantów nabywać możemy poświęcone sianko pod opłatek na wigilijny stół. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest przez ministrantów na wspólny wiosenny wyjazd pielgrzymkowy.

5. Poświęcone opłatki na nasz stół wigilijny można już nabywać w kruchcie kościoła i w zakrystii. Tradycyjnie, dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony jest na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła.

6. Również od dzisiaj, możemy nabywać świece Caritas „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Do nabywania świec serdecznie zachęcam.

7. Osoby, które zgłosiły chęć wyjazdu pielgrzymkowego do Fatimy, zapraszam na spotkanie dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00. Bardzo proszę o obecność.

8. W okresie Adwentu, zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Roratach. Msze Św. roratnie odprawiane będą we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.45. Do wspólnej modlitwy wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

9. Młodzież kl. I i II ponad gimnazjalnych, przygotowująca się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie jeszcze w sobotę o godz. 12.00.

10. Wszystkie bielanki i sypaczki zapraszam na spotkanie opłatkowe w sobotę na godz. 13.00. Zapraszamy też dziewczynki, które chciałyby być bielankami lub sypaczkami. Można się będzie wtedy zapisać.

11. Zwracam się do Was z serdeczną prośbą. Jeśli ktoś z Was mógłby ofiarować do kościoła choinkę to bardzo proszę o kontakt w zakrystii.

12. Powoli zbliżamy się do uroczystości Bożego Narodzenia. Tegoroczna Wigilia wypada w niedzielę. Z tej racji zmieniony będzie porządek Mszy Św. Msze Św. będą odprawiane o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00 już nie będzie. Pasterka tradycyjnie o godz. 24.00. W I Dzień Świąt Msze Św. o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00 również nie będzie.

13. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.