Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

2. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy tegoroczny Kurs Przedmałżeński. Młodzież planującą w niedalekiej przyszłości sakramentalny związek małżeński, serdecznie zapraszam. Spotykamy się na wieczornej Mszy Św. i bezpośrednio po Mszy rozpoczynamy katechezę.

3. Dzisiaj przypada także 104 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy zmuszeni zostali do opuszczenia swoich domostw, rodzinnych stron.

4. We czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku, tydzień ten przebiegać będzie pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą.” W naszych codziennych modlitwach prośmy dobrego Boga, aby wszyscy chrześcijanie stanowili jedno.

5. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu gościli nas w swoich domach z wizytą duszpasterską. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i przekazane na rzecz parafii ofiary.
W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy:
W poniedziałek 15 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Cięciwy. Początek wizyty od godz. 18.00 oraz mieszkańców Kątów Goździejewskich I mieszkających na tzw. „Góreczce” po lewej stronie jadąc do Dębego. Początek wizyty również od godz. 18.00.
We wtorek 16 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Nadrzecznej od n-ru 1 do n-ru 17 po stronie numerów nieparzystych. Początek wizyty od godz. 18.00.
We środę 17 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Nadrzecznej od n-ru 2 do n-ru 18 po stronie numerów parzystych. Początek wizyty od godz. 18.00.
We czwartek 18 stycznia, chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców ul. Nadrzecznej od n-ru 20 do n-ru 38. Początek wizyty od godz. 17.00 oraz mieszkańców Kątów Goździejewskich I mieszkających na tzw. „Góreczce” po prawej stronie jadąc w kierunku Dębego. Tu początek wizyty również od godz. 17.00.
W piątek 19 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Zawiesiuch. Początek wizyty od godz. 17.00 oraz ulic Jaskółki i Spacerowej. Początek wizyty od godz. 18.00.
Natomiast w sobotę 20 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Cisówki. Początek wizyty od godz. 09.00.
Natomiast w następnym tygodniu:
W poniedziałek 22 stycznia i we wtorek 23 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Łęki. Początek wizyty od godz. 18.00.
We środę 24 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich I mieszkających na ulicy Słonecznej. Początek wizyty od godz. 18.00.
We czwartek 25 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Choin od początku do n-ru 12A. Początek wizyty od godz. 17.00.
W piątek 26 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Choin, jeden z nas rozpocznie od n-ru 13 a drugi od n-ru 35. Ks. Jakub od n-ru 35 rozpoczynał będzie od godz. 17.00, ja od n-ru 13 rozpoczynał będę od godz. 18.00. (Gdyby ks. Jakub mógł być we czwartek, wówczas mieszkańców Choin odwiedzimy we czwartek a w piątek odwiedzilibyśmy mieszkańców Wólki Konstancji).
W sobotę 27 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Krubek – Górek. Początek wizyty od godz. 9.00.

6. W piątek po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

7. Z racji trwającej wizyty duszpasterskiej bardzo serdecznie proszę, aby sprawy kancelaryjne umawiać wcześniej.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.