Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

2. W dzisiejszą niedzielę katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Spotykamy się na wieczornej Mszy Św. i bezpośrednio po Mszy Św. rozpoczynamy katechezę.

3. W piątek 02 lutego przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Św. o godz. 9.00, 17.00 i 18.00. Święto to, związane jest z tajemnicą Narodzenia Pańskiego, dlatego też śpiewamy jeszcze kolędy. W tym dniu, uczestniczymy we Mszy Św. ze świecami. Poświęcenie świec na początku każdej Mszy Św.

4. W święto Ofiarowania Pańskiego Kościół od lat obchodzi Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary, które w tym dniu zbierzemy na tacę, przeznaczone są na zakony klauzurowe. Wszystkim ofiarodawcom z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

5. W piątek przypada także I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.30. Wszystkich do udziału we Mszy Św. serdecznie zapraszam.

6. Z racji święta, w piątek po wieczornej Mszy Św. nabożeństwa nie będzie.

7. W sobotę I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w intencjach Żywego Różańca a po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Koło Żywego Różańca. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

8. W przyszłą niedzielę I Niedziela Miesiąca, Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne. Do udziału we Mszy Św. i wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

9. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu gościli nas w swoich domach z wizytą duszpasterską. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i przekazane na rzecz parafii ofiary.
W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy:
W poniedziałek 29 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców ul. Szkolnej, ks. Jakub rozpocznie od n-ru 3 do n-ru 41B oraz odwiedzi mieszkańców ulic Świerkowej, Leśnej i Lipowej. Początek wizyty od godz. 17.00. A ja od n-ru 2 do n-ru 14 rozpocznę od godz. 18.00.
We wtorek 30 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Szkolnej od n-ru 18 do n-ru 74A oraz mieszkańców domów z Kątów Goździejewskich I. Początek wizyty na ul. Szkolnej od godz. 18.00.
We środę 31 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Wólki Wybranieckiej poczynając od n-rów najwyższych czyli 52 do n-ru 23 włacznie. Początek wizyty od godz. 18.00.
We czwartek 01 lutego, chciałbym odwiedzić mieszkańców Wólki Wybranieckiej mieszkających od n-ru 1 do n-ru 22 włącznie. Początek wizyty od godz. 17.00.
W sobotę 03 lutego chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich I i Ciopanu. Początek wizyty od godz. 9.00. Na Ciopanie będziemy we dwóch.
Natomiast w następnym tygodniu:
Od poniedziałku 5 lutego chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Goździówki od n-ru 1 do n-ru 7A (a jeśli będzie ks. Jakub to do n-ru 23 włącznie).
We wtorek 6 lutego chciałbym odwiedzić mieszkańców Goździówki (albo do n-ru 23) albo od n-ru 24 do n-ru 32.
We środę 7 lutego chciałbym odwiedzić mieszkańców Goździówki (albo od n-ru 24 do n-ru 32) albo od n-ru 33 do końca. Ewentualnie, zakończenie wizyty na Goździówce będzie we czwartek 8 lutego. Szczegóły będę mógł podać w przyszłą niedzielę.
W sobotę 10 lutego chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich II.

10. Z racji trwającej wizyty duszpasterskiej bardzo serdecznie proszę, aby na sprawy kancelaryjne umawiać się ze mną wcześniej.

11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.