V NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.02.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Z racji I Niedzieli Miesiąca, po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne. Do udziału we Mszy Św. i wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

2. Katecheza Kursu Przedmałżeńskiego dzisiaj bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. Młodzież serdecznie zapraszam.

3. We środę przypada dzień imienin naszego nowego Biskupa Ordynariusza Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o nim w naszych codziennych modlitwach.

4. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego. Naszymi codziennymi modlitwami otaczajmy ludzi chorych, cierpiących. Niech trwa nasze nieustanne wołanie do Boga w ich intencji.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci kl. III i dla ich rodziców. Dzieci i rodziców proszę o konieczną obecność.

6. Moi drodzy! Powoli zbliżamy się do czasu Wielkiego Postu. Rozpoczniemy go we Środę Popielcową 14 lutego. Pamiętajmy, że w tym dniu obowiązuje nas post ścisły. Szczegółowe przepisy postne przypomnę jeszcze w przyszłą niedzielę.

7. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu gościli nas w swoich domach z wizytą duszpasterską. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i przekazane na rzecz parafii ofiary.
W tym tygodniu z wizytą duszpasterską chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Goździówki: w poniedziałek 5 lutego od n-ru 1 do n-ru 23 włącznie. Ks. Jakub od n-ru 1 rozpocznie od godz. 17.00 a ja od n-ru 23 od godz. 18.00.
We wtorek 6 lutego chcielibyśmy odwiedzić również mieszkańców Goździówki. Ks. Jakub rozpocznie od n-ru 24 od godz. 17.00, a ja od n-ru 43 od godz. 18.00.
W sobotę 10 lutego chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich II. Początek wizyty od godz. 9.00.

8. Z racji trwającej wizyty duszpasterskiej bardzo serdecznie proszę, aby na sprawy kancelaryjne umawiać się ze mną wcześniej.

9. Jest jeszcze 6 wolnych miejsc na wyjazd pielgrzymkowy do Fatimy w październiku tego roku. Osoby chętne na ten wyjazd zapraszam do zakrystii.

10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.