Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie, Nabożeństwo Gorzkich Żali zarówno dzisiaj jak i w każdą Niedzielę Wielkiego Postu, bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 11.00. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00, a po niej katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam.

2. W dzisiejszą niedzielę, przy wyjściu z kościoła, po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary na dzieło misyjne Ad Gentes. Za złożone ofiary, wszystkim z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!

3. W najbliższy piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.00, później spowiedź od godz. 16.30.

4. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 15.30, a o 16.00 Msza Św. Później Msza Św. o godz. 17.00, a o godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. W piątki Wielkiego Postu, nabożeństwa ku czci Miłosierdzia Bożego nie będzie.

5. W sobotę przeżywać będziemy I Sobotę Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. Kółek Żywego Różańca i nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Żywy Różaniec. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

6. W przyszłą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca, niedziela adoracyjna. Tradycyjnie, nabożeństwo adoracyjne połączone będzie z nabożeństwem Gorzkich Żali po Mszy Św. o godz. 11.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

7. Zbliża się moi drodzy czas naszych Rekolekcji Wielkopostnych. Jak już wspominałem w ubiegłym tygodniu, przeżywać je będziemy od czwartku 08 marca do soboty 10 marca. Szczegółowy program tegorocznych rekolekcji jest wywieszony w gablocie przed kościołem oraz znajdziemy go na naszej parafialnej stronie internetowej. Zapoznajmy się z programem i tak zaplanujmy nasze zajęcia, aby każdy z nas mógł w Rekolekcjach wziąć udział. Wszystkich Was moi drodzy, na rekolekcyjne spotkania serdecznie zapraszam!

8. Zwracam się do Was moi drodzy z serdeczną prośbą, o przeprowadzenie – tak jak w latach poprzednich – zbiórki na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bardzo o tę pomoc proszę.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej z kl. II i III rozpoczynające przygotowanie do Bierzmowania. Młodzież proszę o konieczną obecność.

10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.