Słowa Ewangelii według świętego Mateusza (Mt 28, 16-20)

Jedenastu uczniów udało się do Galilei, na górę, tam gdzie Jezus im polecił. A gdy Go ujrzeli, oddali Mu pokłon. Niektórzy jednak wątpili. Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami:
«Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata».

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11.03.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie, Nabożeństwo Gorzkich Żali zarówno dzisiaj jak i w każdą Niedzielę Wielkiego Postu, bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 11.00. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00, a po niej katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam.

2. Zakończyliśmy tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Dziękuję wszystkim, którzy byli, za Wasz udział, spowiedź, wspólną modlitwę. Mam nadzieję, że ten rekolekcyjny czas wyda w naszym życiu dobre i obfite owoce.

3. We wtorek przypada 5 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową w Rzymie. Pamiętajmy o nim w naszych codziennych modlitwach.

4. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 15.30, a o 16.00 Msza Św. Później Msza Św. o godz. 17.00, a o godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

5. W niedzielę 18 marca po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie z P. Dyrektorem Biura Pielgrzymkowego Via Santa, na które zapraszam wszystkie osoby wybierających się w październiku na pielgrzymkę do Fatimy. Wszystkich chętnych proszę o obecność. Są jeszcze 4 wolne miejsca, jeśli ktoś chciałby się zapisać, zapraszam do zakrystii.

6. W niedzielę 25 marca podczas Mszy Św. o godz. 12.30, dzieci kl. III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. otrzymają swoje pierwszokomunijne książeczki. Po Mszy Św. spotkanie z rodzicami w kościele, a dzieci swoje spotkanie będą mieć w sali przy kaplicy. Wszystkie dzieci i rodziców proszę o obecność.

7. Drogę Krzyżową na ulicach Pustelnika przeżywać będziemy w piątek 23 marca. Rozpoczniemy ją w naszym kościele o godz. 18.00.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content