Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11.03.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie, Nabożeństwo Gorzkich Żali zarówno dzisiaj jak i w każdą Niedzielę Wielkiego Postu, bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 11.00. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00, a po niej katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam.

2. Zakończyliśmy tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Dziękuję wszystkim, którzy byli, za Wasz udział, spowiedź, wspólną modlitwę. Mam nadzieję, że ten rekolekcyjny czas wyda w naszym życiu dobre i obfite owoce.

3. We wtorek przypada 5 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową w Rzymie. Pamiętajmy o nim w naszych codziennych modlitwach.

4. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 15.30, a o 16.00 Msza Św. Później Msza Św. o godz. 17.00, a o godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

5. W niedzielę 18 marca po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie z P. Dyrektorem Biura Pielgrzymkowego Via Santa, na które zapraszam wszystkie osoby wybierających się w październiku na pielgrzymkę do Fatimy. Wszystkich chętnych proszę o obecność. Są jeszcze 4 wolne miejsca, jeśli ktoś chciałby się zapisać, zapraszam do zakrystii.

6. W niedzielę 25 marca podczas Mszy Św. o godz. 12.30, dzieci kl. III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. otrzymają swoje pierwszokomunijne książeczki. Po Mszy Św. spotkanie z rodzicami w kościele, a dzieci swoje spotkanie będą mieć w sali przy kaplicy. Wszystkie dzieci i rodziców proszę o obecność.

7. Drogę Krzyżową na ulicach Pustelnika przeżywać będziemy w piątek 23 marca. Rozpoczniemy ją w naszym kościele o godz. 18.00.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.