Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

2. W dzisiejszą niedzielę, na Mszę Św. o godz. 11.00 zapraszam serdecznie wszystkie dzieci i rodziców. Po Mszy Św. przejdziemy na boisko przy naszej szkole i tam rozpocznie się IX Piknik Rodzinny. Jest wiele atrakcji, zabaw. Wszystkie dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy!

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane w naszej parafii w dni powszednie bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. (za wyjątkiem czwartku) natomiast w niedziele o godz. 17.30. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. do puszek zbierać będziemy ofiary na stypendia naukowe dla studiujących księży. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!

5. Zakończyliśmy tegoroczną Oktawę Bożego Ciała. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w obchody Oktawy, za Waszą modlitwę i świadectwo wiary. Bóg zapłać.

6. W ubiegłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieraliśmy ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!

7. Zachęcamy młodzież do zapisywania się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowy program pielgrzymki jest wywieszony w gablocie przed kościołem. Serdecznie zapraszam.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.