Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

2. W dzisiejszą niedzielę po Mszach Św. do puszek zbieramy ofiary na stypendia naukowe dla studiujących księży. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane w naszej parafii w dni powszednie bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. (za wyjątkiem czwartku) natomiast w niedziele o godz. 17.30. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

4. We czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.30 spowiedź dla dzieci, rodziców, nauczycieli przed zakończeniem roku szkolnego. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. Uroczyste zakończenie roku szkolnego w piątek podczas Mszy Św. o godz. 8.00. Po Mszy Św. przejdziemy do szkoły by tam zamknąć ten rok nauki. Zapraszam serdecznie dzieci, rodziców, nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, poprzednika Pana Jezusa w porządku ziemskim. Msze Św. w tym dniu według zwykłego niedzielnego porządku.

7. Zachęcamy młodzież do zapisywania się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowy program pielgrzymki jest wywieszony w gablocie przed kościołem. Serdecznie zapraszam.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.