Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.07.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

2. W dzisiejszą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Z tej racji, po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Żywy Różaniec, Panie i Panów z asysty kościelnej, naszych strażaków.

3. We wtorek przeżywać będziemy święto Św. Tomasza Apostoła. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

4. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

5. W sobotę – I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w int. Żywego Różańca a po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez nasze Koła Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy w październiku tego roku i na pielgrzymkę młodzieży do Ziemi Świętej w lutym przyszłego roku. Chętnych zapraszam do zakrystii.

7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.