XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.08.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W dzisiejszą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Bardzo serdecznie zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z asysty kościelnej, Panie i Panów z Żywego Różańca oraz naszych strażaków.

2. Późniejszy porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.

3. Jutro przeżywać będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. o godz. 16.00, 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

4. We czwartek przypada święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, w życiu świeckim Edyty Stein, patronki Europy. Do wspólnej modlitwy w intencji Europy wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

5. W piątek przeżywać będziemy święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika. Po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich do wspólnej modlitwy bardzo serdecznie zapraszam.

6. Przyszła niedziela do II niedziela miesiąca. Ofiary które złożymy na tacę, przeznaczone są na konieczne prace w naszym kościele.

7. Bardzo serdecznie chcę podziękować wszystkim kierowcom za złożone ofiary przy święceniu pojazdów w ub. niedzielę. Na cele misyjne przekazanych zostało 807 zł i 19 gr. Bóg zapłać wszystkim za życzliwość.