Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.08.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy bardzo serdecznie wszystkich zapraszam.

2. Z racji drugiej niedzieli miesiąca, ofiary składane dzisiaj na tacę, przeznaczone są na niezbędne prace w naszym kościele. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

3. We środę przeżywać będziemy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej diecezji jest to także uroczystość głównej patronki diecezji Matki Bożej Zwycięskiej. Msze Św. w środową uroczystość według porządku niedzielnego. Pod koniec każdej Mszy Św. – po komunii – obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

4. We środę przypada także 98 rocznica Bitwy Warszawskiej zwanej „Cudem nad Wisłą”. Zachęcam do udziału w popołudniowych obchodach w Ossowie i w Radzyminie.

5. W piątek po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich do wspólnej modlitwy bardzo serdecznie zapraszam.

6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.