Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.09.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Porządek Mszy Św. dziś, jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

2. W dzisiejszą niedzielę przypada druga niedziela miesiąca. Ofiary, które złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na konieczne prace w naszym kościele. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc i wsparcie dla naszych potrzeb z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

3. W najbliższy piątek przeżywać będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich do wspólnej modlitwy bardzo serdecznie zapraszam.

4. Ofiary, które złożymy w przyszłą niedzielę na tacę, przeznaczone są na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję.

5. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców i dla dzieci z kl. III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. Zarówno rodziców jak i dzieci proszę o konieczną obecność.

6. We środę 19 września przeżywać będziemy w naszej parafii Dzień Wdzięczności za nawiedzenie naszej diecezji i parafii przez Matkę Bożą w kopii cudownego Obrazu Jasnogórskiego. Szczegółowy program znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii oraz na plakatach, które będą wywieszone na tablicach ogłoszeń we wszystkich miejscowościach. Do żywego udziału i zaangażowania się w te wydarzenia, wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

7. Są jeszcze trzy wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy. Wylot 15 października, powrót 20 października. Osoby zainteresowane zapraszam do zakrystii.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.