Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.09.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Porządek Mszy Św. dziś, jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

2. W piątek po Mszy Św. o godz. 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich do wspólnej modlitwy bardzo serdecznie zapraszam.

3. W ubiegłą niedzielę, zbieraliśmy na tacę ofiary na utrzymanie naszego seminarium duchownego w Tarchominie. Zebraliśmy na ten cel 1.359,40 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie młodzieży z kl. III Gimnazjum i starszej przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o konieczną obecność.

5. W poniedziałek 01 października, dzieci z kl. III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. podczas Mszy Św. o godz. 18.00 otrzymają swoje różańce i poprowadzą pierwszy w tym roku nasz wspólny różaniec. Zarówno dzieci jak i rodziców serdecznie zapraszam.

6. Moi drodzy! Już niebawem rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Starajmy się w tych nabożeństwach uczestniczyć. Niech sercu naszemu nie zabraknie ufności i czasu. Wszystkich serdecznie zapraszam.

7. W piątek 05 października rozpoczną się I Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej. Dni Kultury, trwać będą od piątkowego popołudnia do niedzieli wieczorem. Są ciekawe propozycje programowe. Będzie też loteria fantowa. Prosimy wszystkich o pomoc w zgromadzeniu fantów. Już od dzisiaj można je przynosić do zakrystii. Fantami nie mogą być żywe zwierzęta.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.