Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.10.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W dzisiejszą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca, niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo adoracyjne i procesja Eucharystyczna. Bardzo serdecznie zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, naszych strażaków.

2. Porządek Mszy Św. dziś, jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00. O poprowadzenie rozważań bardzo serdecznie proszę mieszkańców Cisówki. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

3. Dziś ostatni – trzeci już dzień I Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej.

4. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu prowadzili dla nas rozważania różańcowe. W tym tygodniu, bardzo proszę o poprowadzenie różańca:
w poniedziałek – kl. VI
we wtorek – kl. VII
we środę – kl. VIII
w piątek – kl. III Gimnazjum
w sobotę – Państwa Nauczycieli
w niedzielę – mieszkańców Goździówki
W następnym tygodniu, bardzo proszę o poprowadzenie różańca:
w poniedziałek – kl. IV
we wtorek – kl. Va
we środę – kl. III ze szkoły podstawowej
w piątek – Klub Seniora
w sobotę – Scholę
w niedzielę – mieszkańców Choin

5. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone są na niezbędne prace w naszym kościele. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pamięć i pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!

6. Również w przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30, spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. III, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. Rodziców i dzieci proszę o konieczną obecność.

7. Moi Drodzy! Powoli zbliżamy się do uroczystości Wszystkich Świętych. Zwracam się do Was wszystkich Moi Drodzy z serdeczną prośbą. Sprzątając groby swoich bliskich, bardzo Was proszę, byście śmieci składali w wyznaczonych do tego miejscach.

8. Od dziś, można zgłaszać naszych bliskich zmarłych na wypominki. Przyjmujemy je w zakrystii po każdej Mszy Św.

9. Już niebawem, w poniedziałek 15 października wylatujemy na pielgrzymkę do Fatimy. Z Pustelnika zamówiony jest autokar. Odjeżdżamy na lotnisko o godz. 11.00. Kto chciałby jechać z Pustelnika, serdecznie zapraszamy.

10. Na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lutym przyszłego roku, są jeszcze 4 wolne miejsca. Osoby chętne zapraszam do zakrystii.

11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.