XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.10.2018 r.

1. Porządek Mszy Św. dziś, jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00. O poprowadzenie rozważań bardzo serdecznie proszę mieszkańców Choin. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

2. Dzisiejsza niedziela to dzień wyborów samorządowych. Zadbajmy o to, aby nikogo kto może brać udział w wyborach, nie zabrakło przy urnie wyborczej. To nie jest przymus – to docenienie wolności.

3. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na utrzymanie domu Św. Siostry Faustyny. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pamięć i pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!

4. Również dzisiaj – po każdej Mszy Św. – zbierać będziemy ofiary na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” fundującej stypendia dla najzdolniejszych dzieci z biednych rodzin. Wszystkich bardzo serdecznie o wsparcie dzieła fundacji proszę.

5. Jutro w poniedziałek przeżywać będziemy wspomnienie Św. Jana Pawła II. Do wspólnej modlitwy dziękczynnej serdecznie zapraszam.

6. W przyszłą niedzielę, na zakończenie Tygodnia Misyjnego, ofiary złożone na tacę, przeznaczone są na potrzeby misyjne dla naszych misjonarzy. Wszystkim ofiarodawcom, za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

7. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu prowadzili dla nas rozważania różańcowe. W tym tygodniu, bardzo proszę o poprowadzenie różańca:
w poniedziałek – ministrantów
we wtorek – kl. VI
we środę – kl. VIII
w piątek – kl. II
w sobotę – mieszkańców Poręb
w niedzielę – mieszkańców Walercina
W następnym tygodniu, bardzo proszę o poprowadzenie różańca:
w poniedziałek – kl. VII
we wtorek – kl. III G
we środę – Oaza

8. Można już zgłaszać naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki. Przyjmujemy je w zakrystii po każdej Mszy Św. lub w kancelarii.