III NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.01.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. tradycyjnie o godz. 18.00. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

2. Dziś kolejna katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Spotykamy się na Mszy Św. wieczornej i po Mszy Św. katecheza. Młodzież planującą ślub w tym roku serdecznie zapraszam.

3. W najbliższy piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.15. Msza Św. o godz. 17.00. Spowiedź dla dorosłych od godz. 17.30. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

4. W piątek po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

5. Chciałbym przypomnieć wszystkim udającym się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, że w najbliższy piątek, 01 lutego, wylatujemy na pielgrzymkę. Zbiórka na lotnisku o godz. 7.00.

6. W sobotę przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Św. o godz. 9.00, 12.30 i 18.00. Na początku każdej Mszy Św. poświęcenie świec. Zadbajmy o to, aby każdy z nas w tym dniu przyszedł ze świecą ( gromnicą). Niech światło nowonarodzonego Chrystusa oświetla drogi naszego życia.

7. Sobota to również I Sobota Miesiąca. Msza Św. w intencjach Żywego Różańca o godz. 12.30. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Koło Żywego Różańca.

8. Tradycyjnie, już od wielu lat, święto Ofiarowania Pańskiego to dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary jakie w sobotę złożymy na tacę, przeznaczone są na utrzymanie klasztorów klauzurowych.

9. W przyszłą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca, Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne. Procesji nie będzie. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

10. Z całego serca chciałbym podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu gościli nas w swoich domach z wizytą duszpasterską. Bardzo serdecznie dziękujmy osobom, które nas podwoziły w czasie wizyty. Bóg zapłać też wszystkim za życzliwe przyjęcie i przekazane na potrzeby parafii ofiary.

11. W tym tygodniu planujemy odwiedzić:
W poniedziałek 28 stycznia, mieszkańców Pustelnika zamieszkujących przy ulicach Osiedlowej i Granicznej. Początek wizyty na ul. Osiedlowej od godz. 16.00 a na ul. Granicznej od godz. 18.00.
We wtorek 29 stycznia mieszkańców ulicy Szkolnej i domów za szkołą. Jeden z nas rozpocząłby od strony Dębego a drugi od strony Warszawskiej. Początek wizyty od godz. 16.00.
We środę 30 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców ulic Lipowej, Leśnej i Świerkowej. Początek wizyty od godz. 17.00.
We czwartek 31 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców ulic Polnej, Wąskiej i Goździk. Początek wizyty od godz. 17.00.
We czwartek, zakończylibyśmy tegoroczną wizytę duszpasterską.

12. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.