Słowa Ewangelii według świętego Mateusza (Mt 28, 16-20)

Jedenastu uczniów udało się do Galilei, na górę, tam gdzie Jezus im polecił. A gdy Go ujrzeli, oddali Mu pokłon. Niektórzy jednak wątpili. Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami:
«Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata».

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

2. Dziś kolejna katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Spotykamy się na Mszy Św. wieczornej i po Mszy Św. katecheza. Młodzież planującą ślub w tym roku serdecznie zapraszam.

3. W dzisiejszą niedzielę przypada II Niedziela Miesiąca. Ofiary jakie złożymy na tacę, przeznaczone są na niezbędny remont naszych dzwonów. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję.

4. Jutro, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu Kościół przeżywa Światowy Dzień Chorych. W naszych codziennych modlitwach, pamiętajmy jutro o ludziach chorych i cierpiących. Przez wstawiennictwo Maryi, prośmy o ulgę w ich cierpieniu i chorobie.

5. We czwartek przeżywać będziemy święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Prośmy Boga przez ich wstawiennictwo o nawrócenie Europy, o powrót do prawdziwych korzeni europejskiej tożsamości.

6. W piątek po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców i dzieci kl. III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. Rodzice swoje spotkanie będą mieć w kościele a dzieci w sali koło kaplicy.

8. Natomiast w następną niedzielę 24 lutego, chciałbym przedstawić Wam sprawozdanie duszpastersko–finansowe za 2018 r.

9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content