Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.02.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

2. Dzisiaj kolejna katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Spotykamy się na Mszy Św. wieczornej i po Mszy Św. katecheza. Młodzież planującą ślub w tym roku serdecznie zapraszam.

3. Również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców i dzieci kl. III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. Rodzice swoje spotkanie będą mieć w kościele a dzieci w sali koło kaplicy. Zarówno dzieci jak i rodziców bardzo proszę o konieczną obecność.

4. W piątek przypada święto Katedry Św. Piotra Apostoła. To dzień, w którym przypominamy sobie o prymacie Piotra jako fundamentu wiary Kościoła. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny nawiedzając katedrę lub konkatedrę i odmawiając tam w intencjach Ojca Św. Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

5. Również w piątek, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

6. W ub. niedzielę, z racji II Niedzieli Miesiąca, zbieraliśmy ofiary na konieczny remont naszych dzwonów. Zebraliśmy 2.661 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

7. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla młodzieży kl. III gimnazjalnej i młodzieży starszej przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o konieczną obecność.

8. W przyszłą niedzielę, po Mszach Św. o godz. 9.00, 11.00 i 12.30 chciałbym przedstawić Wam sprawozdanie duszpastersko – finansowe za 2018r.

9. Moi Drodzy! W tym roku parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Rzymu i niektórych miejsc świętych we Włoszech. Pielgrzymka będzie w połowie września. Jeśli ktoś by chciał, już można się zapisywać. Potrzebna jest grupa 44 osób ze względu na cenę biletu lotniczego. Zapisywać się można w zakrystii. Serdecznie zapraszam!

10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content