Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Ostatnie nasze wspólne w tym roku nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.

2. We środę przypada święto Św. Tomasza Apostoła. Msze Św. w tym dniu o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

3. W piątek, przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwo Do Miłosierdzia Bożego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

4. W sobotę – I Sobota Miesiąca. O godz. 14.00 Msza Św. w intencjach Żywego Różańca. Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Żywy Różaniec. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

5. W przyszłą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Wszystkich do udziału w procesjach bardzo serdecznie zapraszam a szczególnie mnistrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.

6. Zakończyliśmy w miniony czwartek, czas oktawy Bożego Ciała. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim za Wasz udział, wspólną modlitwę uwielbiającą Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Bardzo serdecznie dziękuję bielankom, sypaczkom i ich mamom za obecność i pomoc, Paniom i Panom z Żywego Różańca, Panom z asysty kościelnej i naszym strażakom. Bóg zapłać kochani!

7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.