Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co zdziałali i czego nauczali. A On rzekł do nich: «Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco». Tak wielu bowiem przychodziło i odchodziło, że nawet na posiłek nie mieli czasu.
Odpłynęli więc łodzią na pustkowie, osobno. Lecz widziano ich odpływających. Wielu zauważyło to i zbiegli się tam pieszo ze wszystkich miast, a nawet ich wyprzedzili. Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum. Zlitował się nad nimi, byli bowiem jak owce nie mające pasterza. I zaczął ich nauczać o wielu sprawach.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.07.2019 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00, nabożeństwo adoracyjne i procesja Eucharystyczna. Wszystkich do udziału w procesji bardzo serdecznie zapraszam a szczególnie mnistrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.

2. Porządek Mszy Św. dzisiaj jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.

3. We czwartek przypada święto Św. Benedykta, patrona Europy. Msza Św. we czwartek o 8.00. W naszych modlitwach prośmy Pana Boga, by Europa wróciła do swych prawdziwych korzeni.

4. W piątek po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo Do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

5. Przyszła niedziela to II Niedziela Miesiąca. Ofiary które złożymy na tacę, przeznaczone są na dalsze, konieczne remonty w naszym kościele.