Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.07.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

2. Dzisiejsza niedziela to II Niedziela Miesiąca. Ofiary, które złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na dalsze, konieczne remonty w naszym kościele. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!

3. Z racji zbliżającego się święta Św. Krzysztofa, patrona wszystkich kierujących pojazdami mechanicznymi, w przyszłą niedzielę, szczególnie modlić się będziemy za wszystkich kierowców, a po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary, które przy tej okazji złożymy, przeznaczone są na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

4. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.