Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

2. Z racji zbliżającego się święta Św. Krzysztofa, patrona wszystkich kierujących pojazdami mechanicznymi, w dzisiejszą niedzielę, po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary, które przy tej okazji złożymy, przeznaczone są na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

3. Jutro przeżywać będziemy święto Św. Marii Magdaleny. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00.

4. We wtorek przypada święto Św. Brygidy, patronki Europy. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

5. We czwartek święto Św. Jakuba Apostoła. Msza Św. o godz. 8.00.

6. W piątek wspominamy Świętych Joachima i Annę, rodziców Najświętszej M. P. i ziemskich dziadków Pana Jezusa. W tym dniu w szczególny sposób chcemy w modlitwie pamiętać o wszystkich naszych dziadkach. Po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7. W ubiegłą niedzielę, zbieraliśmy na tacę ofiary, przeznaczone na dalsze, konieczne remonty w naszym kościele. Zebraliśmy 2.846,2 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content