Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

2. Z racji zbliżającego się święta Św. Krzysztofa, patrona wszystkich kierujących pojazdami mechanicznymi, w dzisiejszą niedzielę, po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary, które przy tej okazji złożymy, przeznaczone są na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

3. Jutro przeżywać będziemy święto Św. Marii Magdaleny. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00.

4. We wtorek przypada święto Św. Brygidy, patronki Europy. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

5. We czwartek święto Św. Jakuba Apostoła. Msza Św. o godz. 8.00.

6. W piątek wspominamy Świętych Joachima i Annę, rodziców Najświętszej M. P. i ziemskich dziadków Pana Jezusa. W tym dniu w szczególny sposób chcemy w modlitwie pamiętać o wszystkich naszych dziadkach. Po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7. W ubiegłą niedzielę, zbieraliśmy na tacę ofiary, przeznaczone na dalsze, konieczne remonty w naszym kościele. Zebraliśmy 2.846,2 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.