Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.07.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

2. We czwartek przypada 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza Św. w intencji naszych rodaków, którzy zginęli w Powstaniu Warszawskim o godz. 17.00. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

3. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00, 17.30 i 18.00. Po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

4. W piątek możemy uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Warunkiem uzyskania tego odpustu jest stan łaski uświęcającej, nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie Ojcze nas i Wierzę w Boga. Zapraszam wszystkich i zachęcam, byśmy ten odpust mogli zyskać.

5. W przyszłą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy a szczególnie ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i naszych strażaków.

6. W ubiegłą niedzielę, przy okazji święcenia samochodów, zbieraliśmy ofiary na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy. Zebraliśmy 1.617,42 zł. Wszystkim za złożone na ten cel ofiary, z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!

7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.