Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.08.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.

2. Przeżywamy dzisiaj I Niedziela Miesiąca – Niedzielę Adoracyjną. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy a szczególnie ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i naszych strażaków. Po procesji wymiana tajemnic różańcowych.

3. We najbliższy wtorek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w tym dniu o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

4. W piątek przypada święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

5. Natomiast w sobotę przeżywamy święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika. Zapraszam do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy.

6. W przyszłą niedzielę wypada II niedziela miesiąca. Ofiary które złożymy na tacę, przeznaczone są na prace remontowe w naszym kościele.

7. Zbliżamy się do uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jednocześnie jest to uroczystość Patronki naszej Diecezji – Matki Bożej Zwycięskiej. W tym dniu – 15 sierpnia, Msze Św. według porządku niedzielnego.

8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.