Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.08.2019 r.

  1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
  2. Jutro przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Św. w jutrzejszą uroczystość o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  3. We czwartek przypada Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela. Wyjątkowo w ten czwartek Msza Św. będzie wieczorem o godz. 18.00.
  4. W sobotę od godz. 16.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego Roku Szkolnego. Dzieci i młodzież serdecznie zapraszam.
  5. W przyszłą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca, Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy a szczególnie ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.
  6. W przyszłą niedzielę wypada też 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W naszych codziennych modlitwach, pamiętajmy w tych dniach, o naszych rodakach, którzy zginęli wtedy z rąk niemieckich najeźdźców i o tych, którzy zginęli broniąc wolności naszej Ojczyzny.
  7. Również w przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbierać będziemy ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  8. W drugą niedzielę sierpnia zbieraliśmy na tacę ofiary na niezbędne prace remontowe w naszym kościele. Zebranych zostało 2.413,53 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i pomoc z całego serca dziękuję! Bóg zapłać!
  9. Msza Św. inaugurująca Rok Szkolny, będzie odprawiona w poniedziałek 02 września o godz. 8.00. Wszystkich nauczycieli, dzieci, pracowników szkoły jak też i rodziców, serdecznie zapraszam.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.