Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.09.2019 r.

 1. Dziś przeżywamy I Niedzielę Miesiąca, Niedzielę Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy a szczególnie ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.
 2. Również dzisiaj wypada 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W naszych codziennych modlitwach, pamiętajmy w tych dniach, o naszych rodakach, którzy zginęli w tym pamiętnym wrześniu z rąk niemieckich najeźdźców i o tych, którzy zginęli broniąc wolności naszej Ojczyzny.
 3. Po każdej Mszy Św. do puszek zbieramy dzisiaj ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję.
 4. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
 5. Jutro o godz. 8.00, Msza Św. inaugurująca Rok Szkolny. Wszystkich nauczycieli, dzieci, pracowników szkoły jak też i rodziców bardzo serdecznie zapraszam.
 6. We czwartek przypada I Czwartek Miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 8.00, nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 7. W piątek – I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 8. W sobotę – I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w intencjach Żywego Różańca a po Mszy Św. Nabożeństwo Różańcowe prowadzone przez Koła Żywego Różańca. Wszystkich miłośników modlitwy różańcowej serdecznie zapraszam.
 9. Od tej najbliższej soboty, od godz. 9.00 w kancelarii będą przyjmowane intencje na rok 2020. Zainteresowane osoby serdecznie zapraszam.
 10. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę, przeznaczone są na prace remontowe w naszym kościele.
 11. Również w przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla pielgrzymów udających się na pielgrzymkę do Rzymu w tym miesiącu. Wszystkich zainteresowanych proszę o konieczną obecność.
 12. W niedzielę 15 września zapraszam na pierwsze spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. Dzieci swoje spotkanie mieć będą w sali przy kaplicy a rodzice w kościele.
 13. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.