Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09.2019 r.

  1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
  2. Dziś, z racji II niedzieli miesiąca, ofiary, które złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na prace remontowe w naszym kościele. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i pomoc serdecznie dziękuję.
  3. Również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie dla pielgrzymów udających się na pielgrzymkę do Rzymu w tym miesiącu. Wszystkich zainteresowanych proszę o konieczną obecność.
  4. Bardzo serdecznie zapraszam Radę Parafialną na spotkanie. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek o godz. 20.00 na plebanii.
  5. W sobotę przeżywać będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  6. W ubiegłą niedzielę, do puszek zbieraliśmy ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Zebraliśmy 247,37 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję.
  7. W przyszłą niedzielę 15 września, zapraszam na pierwsze spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. Dzieci swoje spotkanie mieć będą w sali przy kaplicy a rodzice w kościele.
  8. Również w przyszłą niedzielę, ofiary zbierane na tacę, przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  9. We czwartek 19 września będziemy przeżywali Diecezjalny Dzień Dziękczynienia za dar nawiedzenia naszej diecezji i parafii przez Najświętszą Maryję Pannę w kopi cudownego obrazu jasnogórskiego. Dzień Dziękczynienia rozpocznie się o godz. 12.00. Uroczyście odśpiewamy „Anioł Pański”. O godz. 12.30 Msza Św. na którą zapraszamy wszystkich chorych. Będzie możliwość spowiedzi a podczas Mszy Św. udzielimy Sakramentu Chorych. Po tej Mszy Św. rozpocznie się czuwanie różańcowe. Później Msze Św. o godz. 17.00 i 19.30. Dzień Dziękczynienia zakończymy o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim. Wszystkich do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.