Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2019 r.

  1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
  2. Ofiary, które dziś złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  3. Dziś, po Mszy Św. o godz. 12.30, zapraszam na pierwsze spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. Dzieci swoje spotkanie mieć będą w sali przy kaplicy a rodzice w kościele. Bardzo proszę wszystkich o obecność.
  4. We środę przypada święto Św. Stanisława Kostki, patrona polskich dzieci i młodzieży. Msze Św. w tym dniu o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam a szczególnie dzieci i młodzież.
  5. We czwartek, będziemy przeżywali Diecezjalny Dzień Dziękczynienia za dar nawiedzenia naszej diecezji i parafii przez Najświętszą Maryję Pannę w kopi cudownego obrazu jasnogórskiego. Dzień Dziękczynienia rozpocznie się o godz. 12.00. Uroczyście odśpiewamy „Anioł Pański”. O godz. 12.30 Msza Św. na którą zapraszamy wszystkich chorych. Będzie możliwość spowiedzi a podczas Mszy Św. udzielimy Sakramentu Chorych. Po tej Mszy Św. rozpocznie się czuwanie różańcowe. Później Msze Św. o godz. 17.00 i 19.30. Dzień Dziękczynienia zakończymy o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie w gablocie przed kościołem a także na naszej stronie internetowej. Wszystkich do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  6. W sobotę, przypada święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
  7. W przyszłą niedzielę, na Mszę Św. o godz. 12.30 zapraszam szczególnie młodzież kl. I szkół średnich i kl. VIII. Bezpośrednio po Mszy Św. pierwsza w tym roku katecheza przygotowująca do Sakramentu Bierzmowania. Wszystkich proszę o konieczną obecność.
  8. W ubiegłą niedzielę, zbieraliśmy na tacę ofiary, przeznaczone na prace remontowe w naszym kościele. Zebraliśmy 2.745,72 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i pomoc serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.