Słowa Ewangelii według świętego Mateusza (Mt 28, 16-20)

Jedenastu uczniów udało się do Galilei, na górę, tam gdzie Jezus im polecił. A gdy Go ujrzeli, oddali Mu pokłon. Niektórzy jednak wątpili. Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami:
«Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata».

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2019 r.

  1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
  2. Dziś trwają II Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej.
  3. Jutro w liturgii Kościoła wspominamy Św. O. Pio, kapłana a w sobotę Św. Wacława Męczennika. Do wspólnej modlitwy i do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
  4. W ubiegłą niedzielę, zbieraliśmy na tacę ofiary, przeznaczone na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Zebraliśmy 1.725,32 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i pomoc serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  5. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim, którzy włączyli się w Diecezjalny Dzień Dziękczynienia za dar nawiedzenia naszej diecezji i parafii przez Najświętszą Maryję Pannę w kopi cudownego obrazu jasnogórskiego. Dziękuję bardzo serdecznie za adoracje i modlitwę różańcową, za wspólną modlitwę w Apelu Jasnogórskim. Bóg zapłać za Waszą obecność i wspólne dziękczynienie!
  6. Moi Drodzy! Powoli zbliżamy się do miesiąca różańcowego do października. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej za wyjątkiem czwartku. W niedziele nabożeństwo różańcowe jest odprawiane o godz. 17.00. Już dzisiaj wszystkich Was do wspólnej modlitwy różańcowej w październiku serdecznie zapraszam.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content