Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2019 r.

  1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
  2. Dziś trwają II Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej.
  3. Jutro w liturgii Kościoła wspominamy Św. O. Pio, kapłana a w sobotę Św. Wacława Męczennika. Do wspólnej modlitwy i do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
  4. W ubiegłą niedzielę, zbieraliśmy na tacę ofiary, przeznaczone na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Zebraliśmy 1.725,32 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i pomoc serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  5. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim, którzy włączyli się w Diecezjalny Dzień Dziękczynienia za dar nawiedzenia naszej diecezji i parafii przez Najświętszą Maryję Pannę w kopi cudownego obrazu jasnogórskiego. Dziękuję bardzo serdecznie za adoracje i modlitwę różańcową, za wspólną modlitwę w Apelu Jasnogórskim. Bóg zapłać za Waszą obecność i wspólne dziękczynienie!
  6. Moi Drodzy! Powoli zbliżamy się do miesiąca różańcowego do października. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej za wyjątkiem czwartku. W niedziele nabożeństwo różańcowe jest odprawiane o godz. 17.00. Już dzisiaj wszystkich Was do wspólnej modlitwy różańcowej w październiku serdecznie zapraszam.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.