Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019 r.

 1. Dzisiaj porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
 2. Moi Drodzy! We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej za wyjątkiem czwartku – we czwartek po Mszy Św. o godz. 8.00. W niedziele nabożeństwa różańcowe będą odprawiane o godz. 17.00.
  W tym tygodniu, bardzo serdecznie proszę o poprowadzenie różańca:
  wtorek – 01.10. – kl.IV
  środa – 02.10. – kl. V
  czwartek – 03.10. – ksiądz
  piątek – 04.10. – kl. VIA
  sobota – 05.10. – Żywy Różaniec
  niedziela – 06.10. – kl. III
  Już dzisiaj wszystkich Was do wspólnej modlitwy różańcowej w październiku serdecznie zapraszam.
  We czwartek przypada święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza Św. o godz. 8.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 3. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy a szczególnie ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.
 4. Ofiary, które w przyszłą niedzielę złożymy na tacę, przeznaczone są na utrzymanie Domu Św. Siostry Faustyny w Ostrówku. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc serdecznie dziękuję.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.45 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Poświęcone będą różańce i dzieci poprowadzą nabożeństwo różańcowe. Rodziców i dzieci proszę o obecność.
 6. Od środy będzie już można zgłaszać naszych zmarłych na tegoroczne wypominki.
 7. W piątek 11 października, gościć będziemy w naszej parafii Ks. Biskupa Ordynariusza Romualda Kamińskiego. Dokona poświęcenia witraża i przeznaczonego do kultu publicznego – obrazu Św. Siostry Faustyny. Już dzisiaj, wszystkich Was na to ważne wydarzenie bardzo serdecznie zapraszam.
 8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.