Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych to wspólny projekt realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Stanisławowie, Koło Gospodyń Wiejskich „Goździk” w Pustelniku i panią Kingę Sosińską Wójt Gminy Stanisławów. Do udziału w Konkursie zaproszone są rodziny, osoby dorosłe, dzieci. Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród nastąpi 5 stycznia 2020 r. w Kościele Parafialnym w Pustelniku po Mszy Świętej o godz. 12:30, któremu będzie towarzyszyć występ Zespołu „Złote Lata” działającego przy Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Szczegóły Konkursu na stronie GOK w Stanisławowie. Tam znajdziemy Regulamin konkursu, Kartę zgłoszeniową oraz Klauzulę Informacyjną.

Zachęcamy do wzięcia udziału, czekają atrakcyjne nagrody!

Szopki zgłoszone do udziału w tegorocznym Konkursie: