Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020 r.

  1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza Św. tradycyjnie o godz. 18.00. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
  2. Zgodnie z zapowiedzią z ub. niedzieli, dzisiaj po wszystkich Mszach Św. zbieramy do puszek ofiary na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. Wszystkim za życzliwą pomoc serdecznie dziękujemy.
  3. Z racji III niedzieli miesiąca, u przedstawicieli Rady Parafialnej można nabywać cegiełki na budowę pomnika Św. Jana Pawła II. Pragniemy, aby był to wyraz naszej wdzięczności Panu Bogu za dar wielkiego Papieża i wielkiego Polaka. Chcemy też, aby był to ślad historii, której nasze pokolenie było świadkiem i którą chcemy zostawić pokoleniom idącym za nami. Wszystkim ofiarodawcom z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  4. W piątek po Mszy Św. wieczornej o 18.30, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę przypada święto Katedry Św. Piotra Apostoła. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny za nawiedzenia katedry lub konkatedry i pobożne odmówienie tam Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  6. Dzisiaj zajęcia Kursu Przedmałżeńskiego odbywać się będą jeszcze w kościele w Stanisławowie. Natomiast w przyszłą niedzielę, zajęcia będą już u nas. Katecheza rozpocznie się po wieczornej Mszy Św. Proszę pamiętać o tej zmianie.
  7. W sobotę, zapraszam osoby mające groby swoich bliskich w sektorach B1, B2 i B3, o zgłaszanie się do kancelarii w celu wymiany dokumentów cmentarnych. W sobotę, kancelaria będzie czynna od godz. 11.00 do godz. 13.00. Przepraszam, że wczoraj było to niemożliwe, ze względu na wysoką gorączkę. Myślę, że w tę sobotę będzie już lepiej. Serdecznie zapraszam.
  8. Moi Drodzy! Powoli zbliżamy się do okresu Wielkiego Postu. Środa Popielcowa wypada w tym roku 26 lutego. We Środę Popielcową Msze Św. będą odprawiane o godz. 9.00, 16.30, 18.00 i 19.30. Chcemy by każdy miał możliwość godnie rozpocząć czas Wielkiego Postu. Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne, przeżywać będziemy 19, 20 i 21 marca. Szczegółowe informacje na stronie internetowej i w gablotach przed kościołem znajdziemy już w I Niedzielę Wielkiego Postu.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.