Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

Ogłoszenie

Moi Drodzy! 

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i wydanymi przez władze Państwa przepisami prawa o ograniczeniu zgromadzeń, zobligowany dekretem naszego Biskupa Ordynariusza, pragnę Was poinformować, iż od tej niedzieli do odwołania będzie konieczne ograniczenie liczby osób uczestniczących we Mszy Św. Prawo obliguje nas do 50 osób. Mając na uwadze te utrudnienia, konieczne dla naszego zdrowia, respektujmy to prawo. Mamy obowiązek tej liczby przestrzegać!

Proszę wszystkie osoby w podeszłym wieku (które ukończyły 70 lat), osoby z objawami infekcji, dzieci i dorosłych sprawujących nad nimi opiekę, osoby, które czują obawę przed zarażeniem, pozostańcie w domu!!!!

Skorzystajcie z dyspensy naszego Biskupa Ordynariusza. Te rozporządzenia wynikają z szacunku dla naszego zdrowia i życia!

Aby w tym trudnym dla nas Wszystkich czasie, nie została zerwana więź z Parafią, pragnę Was poinformować, że wszystkie jutrzejsze Msze Św., Godzinki i Gorzkie Żale, będą transmitowane przez stronę internetową naszej Parafii. Tu możemy być razem!!! Oglądajcie transmisje, słuchajcie ogłoszeń i komunikatów! Te utrudnienia nie są na stałe. Są tylko na czas pandemii!

Od niedzieli, w kościele może przebywać na Mszy Św. lub nabożeństwie tylko do 50 osób ale we Mszy Św. transmitowanej przez internet, możemy spotkać się Wszyscy.

Szczęść Boże Wszystkim! Życzymy z ks. Grzegorzem Wszystkim zdrowia i obyśmy jak najszybciej mogli wspólnie spotykać się w kościele!

Ks. Dariusz Dębiński – Proboszcz

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content