Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.07.2020 r.

  1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. W naszej parafii, Msze Św. niedzielne są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Moi Drodzy! Dzisiejsza niedziela to kolejny, niezwykle ważny dzień w historii naszej Ojczyzny – dzień wyborów prezydenckich. Zatroszczmy się o to, by czynnie uczestniczyć w wyborach. To demokratyczna odpowiedź na pytanie: jaką chcemy mieć Polskę? Jaka ma być nasza Ojczyzna? Nie marnujmy naszego głosu, nie chciejmy, aby wybierano bez nas. Zachęcam Was i zapraszam do udziału w wyborach.
  3. We czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, patronki szkaplerza. Zapraszam do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy.
  4. W piątek, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
  5. W każdą sobotę lipca, jest możliwość załatwiania spraw cmentarnych. Lipcowa wymiana dokumentów dotyczyć będzie głównie sektorów B1, B2 i B3. W zakrystii jest możliwość zapisywania się na konkretną sobotę i godzinę. Bardzo serdecznie zapraszam.
  6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.